Onlyfans Hesabı Olan Ünlüler?

28 Ağustos 2022 08:00 tarihinde Yayınlandı
Onlyfans, son dönemde ismi bayağı duyulan bir uygulama. Şimdi hangi ünlülerin onlyfans ta hesabı olduğunu öğrenelim

OnlyFans, kişilerin profilleri üzerinden fotoğraf ve videolarını paylaştığı bir platform. Bu fotoğraflar genel olarak +18 olan içerikler. Burada içeriklerini görmek istediğiniz profillere belirli bir ücret karşılığında üye olmanız gerekiyor.

Larissa Dos Santos

TLC’de yer alan Evliliğe 90 Gün isimli program ile tanınan Larissa Dos Santos, özel içeriklerini OnlyFans üzerinden yayınlıyor.

Larissa Dos Santos

Tana Mongeau

Aynı zamanda Youtuber olan Tana Mongeau'nun da OnlyFans hesabı var.

Tana Mongeau

Megan Barton

Love Island ile tanınan güzel yıldız, onlyfans ta sadece fanlarına güzel içerikler sunuyor.

Megan Barton

Katie Salmon

Love Island’dan bir başka ünlü olan Katie Salmon da OnlyFans hesabı var.

Katie Salmon

Bella Thorne

Bella OnlyFans hesabı açtığında sosyal medya adeta yıkıldı. Güzel yıldız sadece 24 saatte bir milyon dolar kazandığını açıkladı.

Bella Thorne

Mia Khalifa

Porno sektörünün eski yıldızı olan Mia da bu platformda yerini aldı.

Mia Khalifa

Amanda Cerny

Amanda Cerny OnlyFans hesabı olan ünlüler arasında, diğer sosyal medya mecralarında da ünlü olan Amanda bu platform da da yer alıyor.

Amanda Cerny

Cardi B

Cardi B

Bu ünlüleri Onlyfans ta bulabilmek için Onlyfans sitesine tıklayınız. Açılan sayfada yer alan, Google, Twitter veya Sign Up For OnlyFans.com yazısına tıklayarak üye olun.

Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra, Onlyfans taki herhangi bir kişiye abone olabilirsiniz. Abonelik işleminin tamamlanabilmesi için, sisteme bir kredi kartı girmeniz gerekir. Ücretsiz hesapları bile görüntüleyebilmek için yine kart bilgilerinizi girmek zorundasınız. Bunun bir nedeni de içerikler 18 üstü olduğu için böyle basit bir yaş yöntemi olduğunu düşünülüyor.