iOS ve Android için MultiVersus Mobil Sürüm Sızıntıları

6 Ağustos 2022 08:00 tarihinde Yayınlandı
Görünüşe göre Warner Bros. Yakın tarihli bir MultiVersus veri mayınına göre dövüş oyunu mobil cihazlara gelebilir.

Yeni Warner Bros. platform dövüş oyunu MultiVersus'u oynamaktan zevk alıyorsanız, sizin gibi milyonların olduğunu unutmayın. Oynaması ücretsiz olan oyun, Açık Beta'nın yayınlanmasından bu yana şaşırtıcı bir başarı elde etti.

Player First Games'in yeni sürümünün en iyi yönlerinden biri, tüm platformlarda tam çapraz oyun ve çapraz ilerlemeye olan veriyor olmasıdır. Multiversus bu gidişle yakında mobil cihazları bile kapsayabilecek gibi görünüyor.

MultiVersus Mobil Cihazlara Geliyor mu?

Yeni bir sızıntı / söylentiye göre, MultiVersus iOS ve Android portunun zaten çalışmalarda olduğu görülüyor ve bu da oyunun geleceğinde bir mobil lansmanın olabileceğini gösteriyor. Bu şekilde oyun sorunsuz biçimde mobili de kapsar ve hepsini cross-platform olarak oynayatabilirse çok büyük bir kitleye yayılmış olacak.

Veri madencileri (sızıntıcılar), mobil port başlıkları ve yeni karakterler hakkında bilgilere bir şekilde ulaşıyorlar. Player First Games tarafından resmi olarak onaylanmış bir iOS ve Android sürümü olmamasına rağmen, en azından bu seçenekte değerlendiriliyor gibi görünüyor. Yeni haberler için bizi takip etmeyi unutmayın.