Jagermeister Fiyatları ve Çeşitleri 2023 Listesi

30 Mart 2023 20:30 tarihinde Yayınlandı
Bu yazıda jagermeister fiyatları ve çeşitleri ile ilgili konulardan bahsediyorum.

Güncel fiyat bilgisi için, 2023 Jagermeister Fiyat Listesi'ni hazırladık ve aşağıdaki tabloda paylaşıyoruz. Farklı marketlerin, tekel büfelerin ve alışveriş merkezlerinin Jagermeister fiyatları arasında küçük farklılıklar olabilir.

Listemizde belirttiğimiz fiyatlar tavsiye edilen perakende jagermeister satış fiyatlarıdır. Bulunduğunuz şehre ve alışveriş ettiğiniz Migros, Tekel büfe vs. göre fiyatlarda az da olsa artış veya azalış gözlenebilir. Şimdi dilerseniz jagermeister Fiyat Listesine hep birlikte göz atalım.

Jagermeister hakkında bazı kısa bilgiler şu şekildedir:

  • Jagermeister likörü, "Yagermayster" şeklinde telaffuz edilir ve genellikle "Jager" kısa adıyla da anılır.

  • İlk olarak Almanya'da üretilmiştir ve üretiminde 70'ten fazla bitki ve baharat kullanılmaktadır. Bu bileşenlerin karışımı ile elde edilen özel formül, Jagermeister'in karakteristik tadını oluşturur.

  • Jagermeister genellikle shot şeklinde içilir ve tadının öksürük şurubuna benzediği söylenir. Bazen kokteyllere de eklenerek kullanılır.

  • Jagermeister'in alkol oranı genellikle %35 ila %40 arasındadır.

Bu bilgiler, Jagermeister hakkında genel bir fikir vermek için yazılmıştır. Ancak, her ülkenin ve her bölgenin Jagermeister kültürü ve tüketimi farklılık gösterebilir.

Son Güncelleme: Şubat 2023

Jagermeister Fiyatı

4 lük Jagermeister 45 ₺
35 lik Jagermeister 305 ₺
50 lik Jagermeister 415 ₺
70 lik Jagermeister 575 ₺
100 lük Jagermeister 792 ₺
50 lik Jagermeister Manifest 645 ₺
100 lük Jagermeister Manifest 1.215 ₺
100 lük Jagermeister Cold Brew Coffee 597 ₺

Kıbrıs’ta Jagermeister Fiyatı Nedir?

Kıbrıs’ta Jagermeister fiyatı ülkemize göre farklılık göstermektedir. Örneğin Ülkemizde 100’lük Jagermeister fiyatı 704 TL iken Kıbrıs’ta aynı ml olan Jagermeister fiyatı ise 400 TL civarındadır.

Duty Free’lerde Jagermeister Fiyatı Nedir?

Jager likörü duty free shoplarda bulabilme şansınız oldukça yüksek. Bu satış noktalarında 100’lük bir şişe Jagermeister fiyatı ise 18 euro civarındadır.

Jagermeister Nerede Satılır?

Jagermeister likörü, genellikle Migros, Carrefour, Metro gibi büyük marketlerde bulunabilir. Ancak, tekel büfeler veya küçük bakkallar gibi satış noktalarında bulmak daha zor olabilir.