Jack Ryan 3. sezon ne zaman? potansiyel çıkış tarihi, oyuncu kadrosu

15 Ağustos 2022 08:00 tarihinde Yayınlandı
Jack Ryan hayranları için bir iyi bir de kötü haberimiz var. İyi haber Üçüncü sezon resmen çekildi. Kötü haber ise bu sezonu ne zaman izleyeceğimizi tamamen bilmememiz.

Ekim 2019'da izlediğimiz ikinci sezon, Jack'in ciddi şekilde yakın görüşmeler yapmasıyla sona erdi, ancak son birkaç yıldır diziden herhangi bir cevap alamıyoruz. Umarım yakında bazı cevaplar alırız. 3. sezonu bekleyen izleyenler için İşte yeni sezon hakkında bilmeniz gereken her şey.

Jack Ryan 3. sezon potansiyel çıkış tarihi: Başlangıç ​​tarihi ne zaman?

Daha önce de söylediğimiz gibi Ağustos 2022 itibariyle Jack Ryan'ın yeni bölümlerini ne zaman göreceğimize dair bir haber yok. ama 3. sezonun çekimlerinin Ekim 2021'in ortalarında tamamlandığını ve işin post prodüksiyon aşamasında olduğu teyit edildiğinden, yeni sezon duyurusunun yakında olacağını umuyoruz.

Dizinin 3. sezonu çekimleri Birleşik Krallık, Kolombiya, Rusya, Kanada, Fas ve ABD'de çekildiği söyleniyor. Yani 3. sezonda Jack bu ülkeler arasında bayağı bir gidip gelecek gibi duruyor.

Yapım ekibinin dizinin yeni sezonu çekilirken Covid pandemisi olduğu için işlerin aksadığından bahsetmişler. Bunun dışında çekimlerin bitip post prodüksiyon aşamasında olduğu için umarım 3. sezon için uzun süre beklemeyiz.

Birinci ve ikinci sezonlar yalnızca Amazon Prime Video'da yayınlandı ve üçüncü sezonun da bu modeli izleyeceği biliniyor. İlk iki sezonun her biri sekiz bölümden oluşuyordu, bu yüzden üçüncü sezonun da aynısı olacağını düşünüyorum.

Jack Ryan 3. sezon kadrosu: Kimler Var?

John Krasinski açıkça Ryan rolüne devam edecek. Zaten başrol ayrılmış olsa dizinin çekilmesi zor olurdu.

Görünüşe göre Greer, ikinci sezon boyunca tahribata neden olan kalp sorunları göz önüne alındığında saha çalışmalarında bulunamayacak. Son sezonda olan olaylardan sonra güzel bir masa başı görevi kazandığını söyleyebiliriz.

Wendell Pierce

Greer'in daha idari bir rol üstlenmesi muhtemel olduğundan, Ryan'ın yeni bir saha ortağına ihtiyacı olacak.

İkinci sezonda CIA saha görevlisi Mike November'ı oynayan Michael Kelly'nin geri dönemeyeceği düşünülüyordu. Ancak o zamandan beri Deadline tarafından gelecek bölümlerde yer alacağı bildirildi.

Michael Kelly

Betty Gabriel, Marianne Jean-Baptiste'in yerine İstasyon Şefi Elizabeth Wright'ı aldı . Yayına göre, Baptiste "yaratıcı farklılıklar" nedeniyle rolden ayrıldı.

Elizabeth Wright

Diğer yeni oyuncu kadrosu şunları içeriyor:

  • James Cosmo
  • Peter Guinness
  • Nina Hoss
  • Alexej Manvelov

Amazon ayrıca Michael Peña'nın açıklanmayan bir rolle oyuncu kadrosuna katılacağını duyurdu. Bu kişinin daha sonra Clancy'nin birçok romanında düzenli olarak yer alan bir CIA üyesi olan Domingo Chavez olduğu ortaya çıktı. Aslında, Deadline aracılığıyla dördüncü sezon tamamlandıktan sonra olası bir Domingo'nun bir spin-off'a liderlik edeceğine dair raporları göz önünde bulundurarak göz kulak olmamız gereken biri.

Michael Peña

Jack Ryan oyuncu kadrosu haberlerinde Zuleikha Robinson ve Okieriete Onaodowan'ın dördüncü sezonun kadrosuna katılacakları açıklandı. Her birinin aksiyon serisinin müdavimleri olduğu söylenen Robinson, Zeyara rolünü üstlenecek ve Onaodowan, Adebayo 'Ade' Osoji'yi oynayacak.

İkinci sezonda dikkat çekici bir şekilde eksik olan Abbie Cornish'ten Cathy Mueller'ın gelecekte geri döneceğini bildirdi. Hayranların favorisi olan Cathy Mueller'in hikayesi bitmemiş gibi görünüyor ve çok sayıda hayran onun çıkışıyla ilgili cevaplar istiyor.

Cathy ve Ryan'ın romantizminin ani sonunu çevreleyen gizemi ele alacağından şüpheniz olmasın. İkisine ilişkilerine düzgün bir son verilmedi, tek ipucu Jack'in bekar olduğundan bahsetmesiydi.

İkinci sezonda ondan tek bir söz edilmemesine rağmen, hayranlar Cathy'ye ne olduğunu ve o ve Jack'in ilişkilerini yeniden canlandırıp canlandırmayacaklarını öğrenmek için sabırsızlanıyor.

Şu anda film ekibi, Cathy'nin nasıl geri döneceğine dair hiçbir bilgi vermiyor. Umarım, çıkışından daha tatmin edicidir.

Jack Ryan 3. sezon fragmanı Ne zaman izleyebilirim?

Henüz değil. Fragmanlar genellikle prömiyerden önceki ayda gelir, bu nedenle bu çok önemli tarihi öğrendiğimizde daha iyi bir fikrimiz olur.

Jack Ryan 4. Sezon ile Bitecek

Yapılan haberlerden biri, Jack Ryan dizisinin 4. sezon finaliyle birlikte tamamen son bulacağı oluyor. Yani 4. sezon onayı şimdiden alınmış ve bizi aslında 1 değil 2 sezon bekliyor.